dewalt_dpn64c_xj
DEWALT DPN64C-XJ rolspijkertacker 32-64mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
Kenmerken
  • Krachtig rolspijkerapparaat ontworpen om 64mm geringde nagels te verwerken in het sterkste materiaal
  • Sequentiële trekker zorgt voor een nauwkeurige plaatsing van het nagelapparaat
  • 360° luchtuitlaat blaast de vrijgelaten lucht weg van u
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. lengte nagel: 32 mm
  • Max. lengte nagel: 64 mm
  • Max. werkdruk: 8,3 bar
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950929
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DPN64C-XJ
Min. lengte nagel
32 mm
Max. lengte nagel
64 mm
Max. werkdruk
8,3 bar
Geluid lpa / kpa, 1 s, 1 m
85 / 4
Spijkerdiameter
2-2.5 mm
Breedte
118,0 mm
Luchtverbruik lt/schot @ 5,6 bar
1,5
Geluid lpa / kpa, 1 s, d
91 / 4
Geluid lwa / kwa, 1 s, d
98 / 4
Spijkerlengte
32-64 mm
Voeding
Pneumatisch
Bindingstype
Spoel
Hoogte
270,0 mm